Anasayfa  Servis 
SERVİS
Servis ve Donanımda Üstün Hizmet

Üstün ve kusursuz hizmetin yüksek standartlarda, modern alet ve ekipman ile mümkün olduğunu bilen GÖR-TAN OTOMOTİV, yüksek araç kapasitesi ile müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet verebilme çabasındadır. 1200 m2 mekanik atölye alanıyla,14 mekanik lift, motor test cihazı, bilgisayarlı kontrol cihazlarını servis bünyesinde bulunduran servisimiz siz Hyundai müşterilerine hizmet vermekten onur duyar.

Servis hizmetinde Türkiye'nin öncü otomotiv sanayi ürünleriyle aracınızın uzun ömürlü bir şekilde yoluna devam etmesi çaba içindedir servise gelen araçlara PETROL OFİSİ güvencesinde maxima 10W/40,Maximus dizel 10W/40 Keban EP MB 80 ve diğer yağ ürünleri kullanılmaktadır. Bakım esnasın ve sonrasında FORCH Sarf ürünleri( balata sprey temizlik ürünleri vb) kullanılarak aracının ilk günkü performansını sağlanmaktadır. Firmamız LANDIRENZO güvencesi altında aracınıza LPG montajı yaptırmaktadır.

Boya Kaporta

750 m2 alanda son teknoloji ekipmanları ile geniş anlaşmalı servis ağıyla hasarlı araçlarının onarımı yapılmaktadır boya atölyesinde yine Türkiye'nin öncü boya firmalarından olan DYO ürünleri kullanılmaktır.

Hyundai Servis
 
 
 
 
 
 
  Gör-Tan Anlaşmalı Sigorta Şirketleri
Gebze Tasarım || Web Tasarım & Kurumsal Kimlik Hizmetleri
Anasayfa Kurumsal Servis Satış Sigorta Etkinlikler Araçlar & Otomobiller İkinci El Araçlar İletişim Bilgilerimiz